top of page

SEVKİYAT VE İADE POLİTİKASI

Sanal mağaza üzerinden verilen tüm siparişler 1-3 iş günü içerisinde sevk edilecektir. Sevkiyatlar tamanlandığında, sipariş verdiğiniz elektronik posta üzerinden kargo takip numarası tarafınıza bildirilecektir.

Web sitemizden vereceğiniz tüm 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye içerisinde kargo ücretsizdir. 1.000 TL altındaki siparişlerde 69.90 TL kargo ücreti sipariş bedeline yansıtılacaktır. Ürünün kargo ile teslimatı sırasında lütfen ürünü kontrol ediniz. Üründe bir hasar (darbe, ıslanma vb.) görüyorsanız ürünü teslim almayınız ve geri gönderiniz veya teslim alırken teslimat yetkilisine tutanak tutturunuz ve tutanağı elektronik posta vasıtasıyla tarafımıza ulaştırınız.. Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde sonradan tarafımıza bildirilecek kargo nedenli hasarlar kabul edilmeyecektir.

İade taleplerinizi için öncelikle lütfen iade talebini ve nedenini, iletişim bilgileriniz ve iade tutar talebinizi info@candlelab.com.tr adresine elektronik posta olarak gönderiniz. İade talebinize 7 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Web sitemizden aldığınız tüm ürünlerde, fatura tarihinden 15 gün içerisinde, herhangi bir sebep göstermeksizin ürünleri iade edebilirsiniz. Paketi açılmış ve güvenlik etiket kırılmış, kısmi bile olsa hasar görmüş ürünlerin iade talebi tarafımızca kabul edilmeyecektir. 25 kg endüstriyel Soya Vakslarda paketin açılması durumunda iade alınmamaktadır. İade, orjinal ambalajla faturayla beraber yapılmalıdır. Ürün hatası talebi ile tarafımıza gönderilen ürünler 7 iş günü içerisinde kontrol edilerek belirtilen elektronik posta adresine kabul durumuyla ilgili bilgi gönderilecektir. İadenin kabul edilmesi durumunda ücret veya kredi kartı iadesi 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

bottom of page